Dzięki doświadczeniu i stałemu rozwojowi producentów bram, z którymi współpracujemy, jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa życzenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo Bramy takich producentów jak:

Wysoka jakość, trwałość, szeroka gama kolorów oraz wzorów, a także wszystkie możliwe opcje otwierania bramy to czynniki, które na pewno sprostają Państwa gustom.

W naszej ofercie znajdą Państwo bramy:

Segmentowe i uchylne

Segmentowe

Nowoczesna estetyka i innowacyjna funkcjonalność – to cechy które krótko opisują ten rodzaj bram. Mówiąc szerzej są one lekko bieżne, ciche, bardzo łatwe w obsłudze, nadzwyczaj bezpieczne, zajmują mało miejsca w garażu i są bardzo przyjazne dla oka.

Bramy segmentowe górne otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu nie zajmują miejsca przed garażem podczas otwierania. A montowanie za ościeżem umożliwia wykorzystanie całego światła otworu garażowego.

Możliwość dokupienia drzwi przy garażowych w takim samym wzorze jak brama stanowi wspaniały efekt estetyczny. A możliwość zamontowania siłownika przyczyni się do wygodnego wjeżdżania i wyjeżdżania z garażu siedząc w aucie i naciskając przycisk pilota.

Uchylne

Bramy uchylne to lekkie, pewne i płynne otwieranie. Są zarazem najtańszym sposobem zamknięcia garażu. Jednakże niska cena nie uszczupla ich jakości. Elementy bramy są ocynkowane dzięki czemu są zabezpieczone przed korozją gwarantując trwałość w funkcjonowaniu.

Bezpieczeństwo i płynność pracy gwarantuje zestaw sprężyn naciągowych oraz system podwójnego ryglowania. Wygodę użytkowania ułatwia możliwość zamontowania siłownika, dzięki któremu za pomocą pilota można swobodnie wjeżdżać i wyjeżdżać z garażu nie wychodząc z auta.

Istnieje również możliwość zamontowania drzwi przejściowych w bramie co zagwarantuje swobodne wchodzenie i wychodzenie bez konieczności otwierania całej płaszczyzny bramy.

Przesuwne i skrzydłowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również bramy wjazdowe skrzydłowe i przesuwne. Wykonywane one są na miarę według indywidualnego zamówienia lub można wybrać jeden z wielu gotowych rozwiązań proponowanych przez producentów. Istnieje również możliwość zamówienia szkieletu bramy w celu późniejszego uzupełnienia go przez Państwa np. drewnianymi sztachetami.

Wszystkie bramy są ocynkowane ogniowo co gwarantuje trwałość materiału oraz możliwość pomalowania jej na dowolny kolor według palety RAL.

Każdą bramę można wyposażyć dodatkowo w automatykę co przyczyni się do wygodnego użytkowania bez konieczności wychodzenia z auta by otworzyć/zamknąć bramę.